Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Sva vaša dodatna oprema

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Ivan M
Gušter
Ivan M


Posts : 5
Join date : 2009-05-27
Location : Hrvatska

Sva vaša dodatna oprema Empty
PostSubject: Sva vaša dodatna oprema   Sva vaša dodatna oprema Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 1:57 pm

Evo teme u kojoj možete pisati i postaviti slike o vašoj dodatnoj opremi, napisati jeste li zadovoljni i gdje ste je kupili.
Back to top Go down
Oly_E3
Administrator
Oly_E3


Posts : 35
Join date : 2009-05-27

Sva vaša dodatna oprema Empty
PostSubject: Re: Sva vaša dodatna oprema   Sva vaša dodatna oprema Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 2:02 pm

Ja svojom torbom nisam zadovoljan. Najme riječ je o tipičnoj fotografskoj torbi koja ide preko ramena. Sada kada imam 5 kila opreme unutra ude mi lijevo rame. Moram kupiti Olympus E-system ruksak da mi barem malo manje pati rame.

Recimo sretan sam što za SP-350 ima široku i tele predleću jer daju veće mogučnosti objektivu koji je dosta ograničen

Sa stativom sam jako zadovoljan (Vanguard Tracker S) jer ima prilagodive nogare
Back to top Go down
https://fotoforum.forumotion.net
AG008
Gušter
AG008


Posts : 18
Join date : 2009-07-02
Location : Rijeka

Sva vaša dodatna oprema Empty
PostSubject: Re: Sva vaša dodatna oprema   Sva vaša dodatna oprema Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 2:07 pm

ja imam samo torbicu za moj fe190 koju sam platio 20kn u kauflandu da akciji, malo je prevelika, ali šta je tu je
Back to top Go down
Oly_E3
Administrator
Oly_E3


Posts : 35
Join date : 2009-05-27

Sva vaša dodatna oprema Empty
PostSubject: Re: Sva vaša dodatna oprema   Sva vaša dodatna oprema Icon_minitimeThu Jul 02, 2009 2:09 pm

AG008 wrote:
ja imam samo torbicu za moj fe190 koju sam platio 20kn u kauflandu da akciji, malo je prevelika, ali šta je tu je

Eh da je meni imati te male torbice, čak i ova za SP je relativno velika
Back to top Go down
https://fotoforum.forumotion.net
Sponsored content





Sva vaša dodatna oprema Empty
PostSubject: Re: Sva vaša dodatna oprema   Sva vaša dodatna oprema Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sva vaša dodatna oprema
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Vaša fotooprema

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Fotografska dodatna oprema-
Jump to: